Sluit spel X

Team

Perspekt bestaat uit een hecht team dat al jaren met elkaar samenwerkt. We houden niet van ruis, houden de lijnen kort en kennen onze kwaliteiten. Vanzelfsprekend stellen we ons graag even voor.

Marièlle Beek

Marièlle Beek

Directeur en strateeg

marielle@perspektstudios.nl
06 531 563 00 06 531 563 00

Edwin Kool

Edwin Kool

Conceptontwikkelaar en strateeg

edwin@perspektstudios.nl
06 531 183 15 06 531 183 15

Yvonne Gouwenberg

Yvonne Gouwenberg

Back office

yvonne@perspektstudios.nl
023 531 6312 023 531 6312

Timar de Keijzer

Timar de Keijzer

Ontwikkelaar en ontwerper

timar@perspektstudios.nl

Marinde Jurgens

Marinde Jurgens

Ontwerper en illustrator

marinde@perspektstudios.nl

Annemiek van de Mast

Annemiek van de Mast

Programmamaker

annemiek@perspektstudios.nl

Marije van der Giessen

Marije van der Giessen

Inhoudsontwikkelaar en projectcoördinator

marije@perspektstudios.nl
06 128 022 26 06 128 022 26

Frank Nieuwmeijer

Frank Nieuwmeijer

Technisch ontwerper en projectleider

frank@perspektstudios.nl
06 107 286 10 06 107 286 10

Buck Willemse

Buck Willemse

Technisch ontwerper en projectleider

buck@perspektstudios.nl
06 100 134 88 06 100 134 88

George Anderson

George Anderson

Allround maker en uitvoerder

george@perspektstudios.nl

Maarten van den Hoek

Maarten van den Hoek

Allround maker en uitvoerder

maarten@perspektstudios.nl

Ernst Dullemond

Ernst Dullemond

Allround maker en uitvoerder

ernst@perspektstudios.nl

Petra LeLarge

Petra LeLarge

Troubleshooter

info@perspektstudios.nl
023 531 6312 023 531 6312

Johan van de Water

Johan van de Water

Ambassadeur

info@perspektstudios.nl