Sluit spel X

Team

Perspekt bestaat uit een hecht team dat al jaren met elkaar samenwerkt. We houden niet van ruis, houden de lijnen kort en kennen onze kwaliteiten. Vanzelfsprekend stellen we ons graag even voor.

Marièlle Beek

Marièlle Beek

Strateeg en conceptmaker

marielle@perspektstudios.nl
06 531 563 00 06 531 563 00

Timar de Keijzer

Timar de Keijzer

Ontwikkelaar en ontwerper

timar@perspektstudios.nl

Yvonne Gouwenberg

Yvonne Gouwenberg

Back office

yvonne@perspektstudios.nl
023 531 6312 023 531 6312

Marije van der Giessen

Marije van der Giessen

Inhoudsontwikkelaar en projectcoördinator

marije@perspektstudios.nl
06 128 022 26 06 128 022 26

Marinde Jurgens

Marinde Jurgens

Ontwerper en illustrator

marinde@perspektstudios.nl

Carlo Walhof

Carlo Walhof

Grafisch vormgever

carlo@perspektstudios.nl

Hans van Dijk

Hans van Dijk

Projectmaker

hans@perspektstudios.nl

Buck Willemse

Buck Willemse

Technisch ontwerper en projectleider

buck@perspektstudios.nl
06 100 134 88 06 100 134 88

George Anderson

George Anderson

Allround maker en uitvoerder

george@perspektstudios.nl

Maarten van den Hoek

Maarten van den Hoek

Allround maker en uitvoerder

maarten@perspektstudios.nl

Frank Nieuwmeijer

Frank Nieuwmeijer

Technisch ontwerper en projectleider

frank@perspektstudios.nl
06 107 286 10 06 107 286 10

Ernst Dullemond

Ernst Dullemond

Allround maker en uitvoerder

ernst@perspektstudios.nl

Annemiek van de Mast

Annemiek van de Mast

Programmamaker

annemiek@perspektstudios.nl
06 202 540 78 06 202 540 78

Marjoleine Visscher

Marjoleine Visscher

Communicator

marjoleine@perspektstudios.nl

Johan van de Water

Johan van de Water

Ambassadeur

info@perspektstudios.nl