Sluit spel X

Team

Perspekt bestaat uit een hecht team dat al jaren met elkaar samenwerkt. We houden niet van ruis, houden de lijnen kort en kennen onze kwaliteiten. Vanzelfsprekend stellen we ons graag even voor.

Marièlle Beek

Marièlle Beek

Strateeg en conceptmaker

marielle@perspektstudios.nl
06 531 563 00 06 531 563 00

Timar de Keijzer

Timar de Keijzer

Ontwikkelaar en ontwerper

timar@perspektstudios.nl

Yvonne Gouwenberg

Yvonne Gouwenberg

Back office

yvonne@perspektstudios.nl
023 531 6312 023 531 6312

Marije van der Giessen

Marije van der Giessen

Inhoudsontwikkelaar en projectcoördinator

marije@perspektstudios.nl
06 128 022 26 06 128 022 26

Aart Bor

Aart Bor

The Aart of Finance

aart@perspektstudios.nl

Marinde Jurgens

Marinde Jurgens

Ontwerper en illustrator

marinde@perspektstudios.nl

Carlo Walhof

Carlo Walhof

Grafisch vormgever

carlo@perspektstudios.nl

Hans van Dijk

Hans van Dijk

Projectmaker

hans@perspektstudios.nl

Buck Willemse

Buck Willemse

Technisch ontwerper en projectleider

buck@perspektstudios.nl
06 100 134 88 06 100 134 88

Lizet Baars

Lizet Baars

Projectcoördinator

lizet@perspektstudios.nl

Merel Groot

Merel Groot

Ontwerper

merel@perspektstudios.nl

Maarten van den Hoek

Maarten van den Hoek

Allround maker en uitvoerder

maarten@perspektstudios.nl

Joel Kappelhof

Joel Kappelhof

Allround maker

Joel@perspektstudios.nl

Tim Klootwijk

Tim Klootwijk

Maker

info@perspektstudios.nl

Marjoleine Visscher

Marjoleine Visscher

Communicator

marjoleine@perspektstudios.nl

Johan van de Water

Johan van de Water

Ambassadeur

info@perspektstudios.nl