Sluit spel X

Ons aandeel aan Cultuur in Actie!

Cultuur in Actie! heeft als doel de gevolgen van de Coronacrisis voor de culturele sector duidelijk te maken en hier aandacht voor te vragen. Deze nationale ketendemonstratie en oproep aan politiek Den Haag werd gedurende een week live gestreamd.

Onze aanvoerder Marièlle Beek werd door Ajouad el Miloudi geïnterviewd en gevraagd naar haar visie op dit onderwerp. Wat haar betreft geven we een gezonde sein af door zelf te doneren vanuit onze geliefde, mooie branche.

Het hele interview kijk je hier terug.

Recente updates

Who Cares? gaat verder in Haarlem

Who Cares? gaat verder in Haarlem

Ter gelegenheid van de viering 80 jaar vrijheid in Haarlem verhuisde de tentoonstelling Who Cares? van Museum van de Geest Amsterdam naar de locatie Haarlem. De tentoonstelling is een eerbetoon aan de slachtoffers en helden van de zorg tijdens de Tweede Wereldoorlog.

Met uniek historisch beeldmateriaal en kunst vertellen we het verhaal van vergeten slachtoffers en verborgen helden binnen de psychiatrie en verstandelijke gehandicaptenzorg tijdens de oorlog.

Pieter Vermeulen Museum opent haar deuren

Pieter Vermeulen Museum opent haar deuren

Het is zover! Vandaag opende het vernieuwde Pieter Vermeulen Museum officieel haar deuren voor het publiek.

Na jaren van voorbereiding, conceptontwikkeling, ontwerp en realisatie is een plek ontstaan waar bezoekers worden meegenomen in het verhaal van de kwetsbare balans tussen natuur, mens en economie. Een plek waar jong en oud ontdekken hoe natuur, mens en economie onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn.

Ontwerp Marinemuseum afgerond

Ontwerp Marinemuseum afgerond

Voor het Marinemuseum in Den Helder hebben we een nieuwe tentoonstelling ontworpen, genaamd Marine van nu. Door de ontwikkelingen in de wereld en bij de Koninklijke Marine is er gevraagd een tentoonstelling te ontwerpen die het functioneren en de technologische ontwikkelingen van de Marine in een dynamische opstelling weerspiegeld.