Sluit spel X

Met de voeten in de klei

Ook steunen we JINC wederom, de organisatie die er voor strijdt dat je achtergrond je toekomst niet bepaalt.

Komende maanden zetten Marije en Annemiek zich in als JINC Carrière Coach en begeleiden zij enkele vmbo-studenten in hun keuze bij een vervolgopleiding. Naast belangrijk, ook ongelooflijk inspirerend om te doen.

Marièlle: “Duurzaam denken en doen is bij ons organisatiebreed verankerd en we zijn actief in onze omgeving. Ook de genoemde initiatieven passen daarbij. We staan voor de keuze: wordt het de mooiste of de lelijkste eeuw. Er is een grote (systemen)transitie nodig, waarbij samenwerken cruciaal is. We nemen hierin graag waar we kunnen verantwoordelijkheid.

Benieuwd naar ons duurzaamheidsbeleid? Hier lees je meer.

Recente updates

Tentoonstelling Marine van Nu geopend

Tentoonstelling Marine van Nu geopend

De nieuwste tentoonstelling bij het Marinemuseum in Den Helder is geopend!

Een tentoonstelling over het Nu in het Marinemuseum in Den Helder. In de nieuwe, actuele multimediale tentoonstelling Marine van Nu ontdek je hoe de Koninklijke Marine dag en nacht werkt voor veiligheid op zee. Perspekt was verantwoordelijk voor het ontwerp.

Ontdek Schiphol tijdens Burendag 2025

Ontdek Schiphol tijdens Burendag 2025

𝗩𝗼𝗼𝗿 𝗲𝗲𝗻 𝗯𝗲𝘁𝗲𝗿 𝗯𝗲𝗴𝗿𝗶𝗽 𝗲𝗻 𝗰𝗼𝗻𝘁𝗮𝗰𝘁: 𝗱𝗲 𝗦𝗰𝗵𝗶𝗽𝗵𝗼𝗹 𝗕𝘂𝗿𝗲𝗻𝗱𝗮𝗴

Schiphol hecht veel belang aan haar omwonenden. Contact met elkaar is nodig om te zorgen dat je goed met elkaar en de omgeving omgaat. Om te laten zien hoe Schiphol werkt en doet, bood zij haar buren dit weekend een uniek kijkje achter de schermen aan. Tijdens deze dagen lieten zij verschillende onderdelen zien van de operatie op Schiphol, zoals de brandweer, sneeuwvloot, marshalls, douane en luchtverkeersleiding.

Er viel ook zelf iets te doen en te ontdekken, op een leuke manier, met twee installaties van onze hand. Eén spel om vraagstukken rond duurzaamheid te bespreken en een installatie met meerdere spellen die de diverse facetten van de operatie te tonen.

Who Cares? gaat verder in Haarlem

Who Cares? gaat verder in Haarlem

Ter gelegenheid van de viering 80 jaar vrijheid in Haarlem verhuisde de tentoonstelling Who Cares? van Museum van de Geest Amsterdam naar de locatie Haarlem. De tentoonstelling is een eerbetoon aan de slachtoffers en helden van de zorg tijdens de Tweede Wereldoorlog.

Met uniek historisch beeldmateriaal en kunst vertellen we het verhaal van vergeten slachtoffers en verborgen helden binnen de psychiatrie en verstandelijke gehandicaptenzorg tijdens de oorlog.