In onze visie ligt hier een schone taak of kans voor musea om perspectief te bieden vanuit de geschiedenis en het heden.
Ons ontwerp bevat veel grafische oplossingen die mooi samenwerken met de veelal platte collectiestukken. Ook het kleurgebruik per zaal, is een voelbare lijn. Intuïtief voel je de spanning stijgen. De toevoeging van filmbeelden uit ‘Michiel de Ruijter’ maken het verhaal zeer goed invoelbaar.
En als je gaat (open tot en met 13 november 2022), bezoek in het Haags Historisch Museum ook de vaste tentoonstelling ‘Macht’ over 800 jaar Binnenhof. Uiterst relevant in deze tijd!
Voor het Marinemuseum in Den Helder hebben we een nieuwe tentoonstelling ontworpen, genaamd Marine van nu. Door de ontwikkelingen in de wereld en bij de Koninklijke Marine is er gevraagd een tentoonstelling te ontwerpen die het functioneren en de technologische ontwikkelingen van de Marine in een dynamische opstelling weerspiegeld.
De nieuwste tentoonstelling bij het Marinemuseum in Den Helder is geopend!
Een tentoonstelling over het Nu in het Marinemuseum in Den Helder. In de nieuwe, actuele multimediale tentoonstelling Marine van Nu ontdek je hoe de Koninklijke Marine dag en nacht werkt voor veiligheid op zee. Perspekt was verantwoordelijk voor het ontwerp.
Oorlog. Een akelig actueel onderwerp, waarbij er altijd veel perspectieven zijn. Wie heeft gelijk? Wie is slachtoffer? En wat betekent ‘dit nooit weer’?
Dit weekend opende het Nationaal Museum Tachtigjarige Oorlog (NMTO) feestelijk zijn deuren in het Achterhoekse vestingstadje Groenlo. Het museum is gevestigd in de prachtig gerestaureerde Calixtuskerk (15e eeuw). Een uniek rijksmonument en een kerk die de Tachtigjarige Oorlog zelf heeft meegemaakt. In deze bijzondere setting wordt het verhaal van de oorlog op een interactieve en eigentijdse manier, en vanuit diverse perspectieven verteld.